Начало Вход Регистрация en de es it   

Начало • Форуми • Галерия • На Пазар • Статии • Downloads • Чат • Връзки • Търсене • Помощ
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща
Блокират пътя Димитровград-Хасково за един час в събота [Свали темата]
Автор Съобщение

Отговорете с цитат Свали мнението
Мнение Блокират пътя Димитровград-Хасково за един час в събота 

Блокират пътя Димитровград-Хасково за един час в събота

ImageОрганизаторите на протеста срещу високите цени на горивата имат разрешение от Община Димитровград за мирен протест на ул. "Хасковска"  от 14:00ч. до 15:00ч. тази събота.

Това ще е третият протест в града, но за разлика от предишните освен обикаляне по бензиностанциите и зареждане за символични суми този път ще бъде спрян трафика между двата града. Началник РУ на МРВ - Димитровград и Началник звено "Общинска Полиция" Димитровград ще трябва да вземат всички необходими мерки за нормално протичане на протеста се пише в заповедта, а контрола по изпълнението и е възложен на Христо Колев - Заместник кмет на Община Димитровград.

Началото на протеста ще е в 13:00ч. на входа на парк "Марица", а двамата организатори Ангел Ангелов и Георги Георгиев ще поведат колоната от автомобили по улиците на града.

There are no unlockable doors, There are no unwinable wars, There are no unrightable wrongs, Or unsignable songs. There are no unbeatable odds, There are no believable gods, There are no unnameable names, Shall I say it again, yeah.

Image
Image
Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype ICQ Номер

Мнение Re: Блокират пътя Димитровград-Хасково за един час в събота 

В заповедта подписана от кмета пише ул. Хасковска!!! Господата милиционери извъртяха работата и не разрешиха протеста да е на разрешеното място. След изтичането на този 1 час започна истинския протест!
 :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:  :arrowd:

http://www.facebook.com/media/set/f...100001094596246

There are no unlockable doors, There are no unwinable wars, There are no unrightable wrongs, Or unsignable songs. There are no unbeatable odds, There are no believable gods, There are no unnameable names, Shall I say it again, yeah.

Image
Image
Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype ICQ Номер

Типично по Български : кмета разрешава , но пъдаря (полицая) не дава :

Офлайн Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

глупусти ...това е съгласувано.....пъдаря не е на изборна длъжност :D

преди малко гледах клип от протеста в Бургас ... видях нещо което ще сработи на 100% пресичане на улица с пешеходна пътека на която няма светофар оказващ кога да преминават коли или пешеходци ;)
20-30 човека и една улица е блокирана ... в Димитровград има много такива улици с пешеходни пътеки :Р идеята ми се струва много добра, а реализирането и ще блокира много повече движението ;)

Image
Image

Скоро ще метна и снимките в галерията на сайта.

Ето извадка от Закон за движение по пътищата

Раздел XXII.
Поведение на водачите към пешеходците

Чл. 119. (1) При приближаване към пешеходна пътека водачът на нерелсово пътно превозно средство е длъжен да пропусне стъпилите на пешеходната пътека или преминаващите по нея пешеходци, като намали скоростта или спре.

Image
Image

Само не разбирам как ще паднат цените на горивата като ми блокирате движението за 1 час и ме настроите с това срещу вас? Ами защо не вземете например да заколите някой минаващ наблизо циганин в знак на протест срещу високите цени на бензина? Нали не мислите сериозно, че като ме блокирате за час на пътя и аз не успея да си свърша работата, аз дори и да бих искал, нямаше да ви сваля цените на бензина. Я по-добре вървете да блокирате транспортния портал на Нефтохима вместо да се занимавате с простотии или блокирайте работата на държавната администрация! Знаете ли как ще се умилят тия от които зависят цените на моите неволи на пътя свързани с вашата глупост, направо биха се просълзили чак от умиление.

Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Точно заради подобно мислене нищо няма да стане ..... ако вместо да злобеиш тук, беше излезнал да им помогнеш... !!

vlado1 написа: [Виж Мнението]
Само не разбирам как ще паднат цените на горивата като ми блокирате движението за 1 час и ме настроите с това срещу вас? Ами защо не вземете например да заколите някой минаващ наблизо циганин в знак на протест срещу високите цени на бензина? Нали не мислите сериозно, че като ме блокирате за час на пътя и аз не успея да си свърша работата, аз дори и да бих искал, нямаше да ви сваля цените на бензина. Я по-добре вървете да блокирате транспортния портал на Нефтохима вместо да се занимавате с простотии или блокирайте работата на държавната администрация! Знаете ли как ще се умилят тия от които зависят цените на моите неволи на пътя свързани с вашата глупост, направо биха се просълзили чак от умиление.

Владкооо, ти да не би да си счетоводител! Не съм ти чел мненията в хронология, но в последните ти, демонстрираш логика на счети!

Офлайн Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype ICQ Номер
Покажи мнения от преди:
Създайте нова тема  Напишете отговор   Страница 1 от 2
Иди на страница 1, 2  Следваща

Потребители разглеждащи тази тема: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости
Регистрирани потребители: Нула

Permissions List
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не Можете да прикачвате файлове
не Можете да сваляте прикачени файлове
Не Можете да пускате събития в календара

2006-2012 dimitrovgrad4U.com  •  Powered by Icy Phoenix based on phpBB  •  Protection by cback  •  Design: phpBBStyles.com  •  Logo: 2miniml
Връзка с нас  |  Подкрепете ни  |  За нас  |  Възможности за Реклама  |  Site Art  |  Условия за Ползване  |   RSS  |  Олекотена версия