Начало Вход Регистрация en de es it   

Начало • Форуми • Галерия • На Пазар • Статии • Downloads • Чат • Връзки • Търсене • Помощ
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Вадене на снимки? [Свали темата]
Автор Съобщение

Отговорете с цитат Свали мнението
Мнение Вадене на снимки? 

Добър Ден! Може ли някой от Вас да ми препоръча фото студио в града, в което като си занеса флашката, на която съм си качил няколко снимки, да ми ги изкарат на хартия? По възможност да е някое фото, в което работят и пипат бързо :redface:  Мерси предварително :)

Офлайн Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мнение Re: Вадене На Снимки? 

Fotoexpres срещу Петрол бензиностанцията на Димитър Благоев улицата... Ако нямат много клиенти ако уцелиш точният момент ти ги правят много бързо за 5-6 минути си готов...

Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Skype

А колко струва изваждането на снимките?

Зависи от формата, но стандартният 10x15cm са по 0.25ст.. бройката

Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Skype

Значи аз си свърших работата в Кауфланд, срещу касите "Знание" имат нещо като магазин. Влезнах, попитах и до 5 минути снимките бяха в ръката ми,  взе по 50 ст. /бр. Ако някой друг има въпроси да пита, ако ли не, смятам темата за приключена :) Мерси на отзовалите се!

Мнение Re: Вадене на снимки? 

какъв размер ?

There are no unlockable doors, There are no unwinable wars, There are no unrightable wrongs, Or unsignable songs. There are no unbeatable odds, There are no believable gods, There are no unnameable names, Shall I say it again, yeah.

Image
Image
Офлайн Вижте профила на потребителя View user's personal gallery Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype ICQ Номер

Поисках да бъдат "стандартен" размер.Според ценоразписа 10x15 са 50 стотинки и от простата математика разбрах, че и моите са същия "сайз".

Защо не пробвате с този сайт?

http://www.snimkitemi.com/snimkitevi/index.php

Поръчката става по интернет, като си качваш сам снимките онлайн. Получваш автоматичен код на поръчката, който трябва да се потвърди по скайп или телефон. Снимките могат да се плучат и по пощата. Цената за размер 10/15 е 0.14лв., като при поръчка над 30лв. се прави 10% отстъпка.
Вече два пъти си пускам от там снимки и съм много доволен, стават за 2-3 дни и са много добро качество, а за цената да не говорим  :lol:  :lol:  :lol:

Има ли смисъл? Имах да вадя точно 5 снимки, не смятам, че трябва да се занимавам с онлайн сайтове и чакане 2-3 дни. Цената си е по-изгодна, но като сложа периода, в който пристигат и всичко останало, си е еднакво. Но ще имам предвид сайта :)

Разбира се, че за няколко снимки не си заслужава, но за повече е изгодно.

Създайте нова тема  Напишете отговор   Страница 1 от 1

Потребители разглеждащи тази тема: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости
Регистрирани потребители: Нула

Permissions List
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не Можете да прикачвате файлове
не Можете да сваляте прикачени файлове
Не Можете да пускате събития в календара

2006-2012 dimitrovgrad4U.com  •  Powered by Icy Phoenix based on phpBB  •  Protection by cback  •  Design: phpBBStyles.com  •  Logo: 2miniml
Връзка с нас  |  Подкрепете ни  |  За нас  |  Възможности за Реклама  |  Site Art  |  Условия за Ползване  |   RSS  |  Олекотена версия